Julia Strömberg oljemålning

259422

STRÖMBERG, Julia (1851-1920): Skogslandskap med björkar, signerad och daterad, Julia Strömberg 1889, olja på duk uppklistrad på pannå, 62x43 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Julia Strömberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1396145
1396123
2 600
1396121
1396117
1396116

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.