Skänk 1800-tal

259419

SKÄNK, 1800-talets slut, vitbemålad, invändig hyllinredning, höjd ca 104, 84x48 cm, nyckel medföljer

Senare bemålning, kompletterad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 10

Skänk 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1399627
1 300
1399626
1399625
1399403
1397406
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.