Greta Gerell höstlandskap

259418

GERELL, Greta (1898-1982): "September Hook", signerad och daterad Gerell -43, olja på pannå, 37x54 cm cm

Konst, Måleri

Rum 5

Greta Gerell höstlandskap

Budhistorik (13 bud)
1396893
1 900
1396891
1 800
1396889
1 700
1396885
1 600
1396888
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.