Byrå 1800-tal

259417

BYRÅ, 5 lådor, 1800-talets slut, gråbemålad, höjd ca 110, 94x46 cm

Senare bemålning, patinerad, senare beslag

Rum 6

Byrå 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1399502
2 400
1399047
1399047
1 800
1399064
1 700
1399047
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.