Axel Nilsson höstlandskap

259416

NILSSON, Axel (1889-1981): "Landskap - höst", signerad Axel Nilsson, olja på duk, 50x65 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Axel Nilsson höstlandskap

Budhistorik (10 bud)
1396557
1396556
1 300
1396555
1396550
950
1396535
700

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.