Carl August Fahlgren oljemålning

259415

FAHLGREN, Carl August (1819-1905): Landskap med gård, signerad C.A. Fahlgren 1882, olja på duk, 33x53 cm

Rispor

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
1396574
550
1396568
500
1396567
450
1396565
1396553

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.