Axel Lind oljemålning

259410

LIND, Axel (1907-2011): "Aftonsol, Nordsjön", signerad Axel Lind, olja på duk, 70x135 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1393377
4 400
1391485
4 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.