Birger Ljungquist oljemålning

259408

LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): Modell, signerad och daterad Birger Ljungquist 1942, olja på pannå, 61x43 cm

Smärre rispor

Konst, Måleri

Rum 5

Birger Ljungquist oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1392541
2 600
1392828
2 400
1392541
1392826
1392541
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.