Josef Thoma olja

259404

THOMA, Josef, Österrike (1828-1899): Alplandskap med fors, signerad Thoma och otydligt daterad, olja på duk, 73x98 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Josef Thoma olja

Budhistorik (7 bud)
1410932
10 000
1410134
7 200
1410102
7 000
1405640
3 800
1400584
3 600

Slutpris SEK:
10 000
954 EUR, 1 073 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.