Skrivbord rokokostil

259400

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, faner i valnöt, sarg med låda, dörrlucka med intarsia, invändig hyllinredning, beslag i mässing, höjd ca 76, 65x98 cm, nyckel medföljer

Karm vid lås invändigt skadad, ej låsbar, skiva med spår efter uppsats, lös dekordel medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 8

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (26 bud)
1396747
1396242
3 800
1396217
3 600
1396240
3 400
1396217
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.