BRosch 18 k guld 1800-tal

259398

BROSCH, 18 k guld, Gustaf Dahlgren, Malmö 1856, vikt ca 7 g

Broschnål ej guld samt senare och även montering, bucklor

Guld/Smycken

Kundcenter

BRosch 18 k guld 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1399274
1398441
1397656
1393852
900
1393850
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.