Erland Cullberg målning

259389

CULLBERG, Erland (född 1931-2012): Modell, signerad E Cullberg, olja på papper, 45x47

Konst, Måleri

Rum 17

Erland Cullberg målning

Budhistorik (6 bud)
1400538
2 800
1399006
2 600
1400537
2 600
1399006
1393335

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.