Erland Cullberg målning

259387

CULLBERG, Erland (född 1931-2012): Motiv med fågel, signerad E Cullberg, olja på papper, 45x47

Konst, Måleri

Rum 17

Erland Cullberg målning

Budhistorik (8 bud)
1400978
2 600
1399009
2 400
1399009
1394947
1393334

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.