Badrumsset i gustaviansk stil

259374

BADRUMSSET, 8 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, mässing, bestående av: vägglampa med 2 ljusarmar frostade kupor i glas, snäckformad tvålkopp, 3 st handdukshängare, pappershållare, väggkrok, tandborsthållare

Slitage

Diverse, Belysning

Monter 7

Badrumsset i gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
1395760
1395762
750
1395760
700
1395761
650
1395760
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.