Bordslampa industri

259373

SKRIVBORDSLAMPA, omkring 1900-talets mitt, bemålad plåt, delvis frostad kupa i glas, 2 ljuskällor, ledad fot med "snurrfunktion", höjd 43 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 17

Bordslampa industri

Budhistorik (15 bud)
1395447
1 900
1395132
1 800
1395108
1 700
1395131
1 600
1395108

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.