Orientmatta

259370

ORIENTMATTA, Yomoud, semiantik, ca 300x201 cm

Kanter med slitage, hörn med skador

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (11 bud)
1399701
1 700
1399699
1 600
1399683
1399680
1 300
1399615

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.