Bordslampa

259369

BORDSLAMPA, 1970-tal, i turkos och klar plast, delvis genombruten fot, höjd 59 cm

Smärre bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 14

Bordslampa

Budhistorik (1 bud)

1393612
2014-08-16 18:06:17

2014-08-18 kl 21:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.