Bordslampa

259368

BORDSLAMPA, 1960/70-tal, förkromad, runda kupor i vit samt klar glasmassa, 5 ljuskällor, höjd 68 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (8 bud)
1395090
1395093
1 900
1395090
1 800
1394647
1 700
1394216
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.