Spansk bordslampa

259367

BORDSLAMPA, Spanien, 1900-talets andra hälft, 2-delad rund kupa vit plast, förkromad stomme, märkt "MA made in Spain", höjd ca 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 17

Spansk bordslampa

Budhistorik (3 bud)

1393910
700
1393909
650
1393124

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.