Sideboard Fridhagen

259366

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, design Bertil Fridhagen, brännstämplat Fridhagen Bodafors, höjd 90, 130x40,5 cm, nyckel medföljer

Ovandel med smärre fuktfläck

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 17

Sideboard Fridhagen

Budhistorik (14 bud)
1395109
3 400
1394640
3 200
1394640
1394390
2 800
1394390
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.