Vilhelm Bjerke Petersén litografi

259365

BJERKE - PETERSÉN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Komposition med äpplen, signerad V. Bj. Petersén och numrerad 109/260, färglitografi, ca 42x50 cm

Gulnader

Fack 16

Budhistorik (8 bud)
1395379
600
1390078
550
1395376
550
1390078
500
1390026
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.