Ann Wåhlström Vas

259353

VAS, glas, signerad och daterad Ann Wåhlström XI MOG 2003, höjd 65 cm

Glas, Konstglas

Kundcenter

Ann Wåhlström Vas

Budhistorik (10 bud)
1393990
3 200
1393989
2 400
1393988
1393987
1393986

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.