Taklampa Orrefors

259347

TAKARMATUR, Orrefors, klarglas och mässing, kronbladsformat glas med reliefdekor, stamglas, 4 ljuskällor, höjd ca 50, diameter ca 50 cm

Takkupa med sprickor/skador, nagg

Belysning, Taklampor

Rum 9

Taklampa Orrefors

Budhistorik (6 bud)
1394954
1394958
1394954
1393453
1394951

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.