Eva Bagge oljemålning

259346

BAGGE, Eva (1871-1964): "I Stockholms utkant", signerad och daterad Eva Bagge 1919, olja på pannå, a tergo med påskrift Källhagens Värdshus, ca 35x28 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1395604
2 800
1395583
2 600
1395603
2 600
1395583
1395551
1 900

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.