Carin Nilsson skulptur

259335

NILSSON, Carin (1884-1973): Blundande kvinnoansikte, signerad Carin Nilsson, gips, höjd ca 13 cm

Nagg

Konst, Skulptur

Monter 6

Carin Nilsson skulptur

Budhistorik (2 bud)

1395082
1390279

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.