Armband silver

259325

ARMBAND, 4 st., silver, ett med berlocker, bl a königskette, vikt ca 80 g

Manglad länk ihålig med bucklor och skador

Guld/Smycken

Kundcenter

Armband silver

Budhistorik (2 bud)

1400246
1396386

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.