Fönster jugendekor

259320

FÖNSTER, 1900-talets början, jugend, vitbemålad ram, dekor av blommor, ca 97x185 cm

Slitage

Diverse

Rum 6

Fönster jugendekor

Budhistorik (10 bud)
1395701
2 400
1389481
1395700
1389481
1 700
1389424
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.