Hallmöbel med spegel teak

259300

HALLMÖBEL, 1950/60-tal, fanerad i teak, underrede i ek, överdel i form av spegel, låda i sarg, höjd 180, 100x35 cm

Slitage

Möbler, Speglar

Rum 6

Hallmöbel med spegel teak

Budhistorik (16 bud)
1395590
1395593
1395590
950
1395591
900
1395590
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.