Figurin av Arvid Källström

259264

KÄLLSTRÖM, Arvid (1893-1967): skulptur, föreställande kvinnofigur, terrakotta, signerad A. Källström, höjd 27 cm

Nagg på fot

Konst, Skulptur

Monter 6

Figurin av Arvid Källström

Budhistorik (6 bud)
1395832
600
1395549
550
1395427
500
1395547
500
1395427

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.