Erik Höglund fat för Boda

259255

FAT, 37 st, 1950/60-tal, glas, Boda, design Erik Höglund, varierande färger, reliefdekor av figurer och djur, diameter ca 7-14 cm

Nagg kan förekomma

Glas, Konstglas

Monter 7

Erik Höglund fat för Boda

Budhistorik (18 bud)
1395409
2 400
1395428
1395409
1 400
1395344
1 300
1395344
850

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.