Spegel rokokostil

259253

SPEGEL, rokokostil, 1800-tal, sannolikt Italien, träskuren dekor, silverfolierat glas, ca 115x102 cm

Dekorskador, folieringsskador

Speglar

Rum 10

Spegel rokokostil

Budhistorik (20 bud)
1396206
6 600
1396076
6 400
1396205
6 400
1396076
4 800
1396172
4 600

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.