Skåp 1800-tal

259250

SKÅP, 1800-tal, allmoge, ådringsbemålat, bemålad datering, höjd ca 163, 47x115

Omfattande renoverat och kompletterat, slitage, spår av äldre orangrepp, nyckel saknas, lösa senare kulfötter medföljer

Möbler, Allmoge

Rum 6

Skåp 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1390419
1 900
1390548
1 800
1390419
1 600
1390547
1390419

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.