Herman Kähler Danmark

259249

VASER, 4 st., FAT, glaserad keramik, Herman Kähler, Danmark, signerade HAK Danmark, höjd 2,5-16 cm

Stora vasen med smärre fotringsnagg

Keramik/Porslin

Monter 3

Herman Kähler Danmark

Budhistorik (4 bud)

1395508
450
1392287
1394181
1392287

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.