Bord Butlers tray i mahogny

259228

BUTLERS TRAY, bord, 1900-tal, mahogny, avtagbar bricka på benställning, höjd 53, 60x46 cm

Slitage, repor, märken

Rum 4

Bord Butlers tray i mahogny

Budhistorik (3 bud)

1394188
1394004
1390646

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.