Redskap 1800-tal

259223

REDSKAP, 8 dlr., 1800-tal, bestående av bl a hyvlar

Slitage, rostangrepp

Allmoge, Diverse

Monter 3

Redskap 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1394455
1392577

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.