Reseur med urtavla Seth Thomas

259221

RESEUR, 1900-talets början, urtavla Seth Thomas, med romerska siffror, kromat fodral, dekor i patinerad mässing, med handtag i mässing, höjd 15 cm

Ej genomgången, urtavla med skador

Klockor/Ur

Monter 3

Budhistorik (1 bud)

1393886
2014-08-16 22:44:08

2014-08-17 kl 19:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.