Anders Palmer oljemålning

259214

PALMER, Anders (född 1958): Innergård, signerad Palmer, olja på duk, ca 96x97 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Anders Palmer oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1394073
1394067
2 600
1394064
1393709
1 300
1392463

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.