Anders Palmer oljemålning

259213

PALMER, Anders (född 1958): Stockholmsmotiv, signerad Palmer, olja på duk, ca 96x97 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Anders Palmer oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1393608
3 600
1392464
2 400
1391666
1389953
550
1389952

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.