Skyltdocka 1950-/60-tal

259212

SKYLTDOCKA, 1960-tal, konstmassa, höjd ca 180 cm
Kläder och peruk medföljer

Slitage

Diverse

Rum 17

Skyltdocka 1950-/60-tal

Budhistorik (11 bud)
1393646
1394202
750
1393646
700
1394193
650
1393646
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.