Olle Beartling Orgi färgserigrafi

259207

BAERTLING, Olle (1911-1981), "Ogri", färgserigrafi, 1959, signerad och numrerad Baertling 8/100, 74 x 38 cm

Rum 1

Budhistorik (32 bud)
1411564
22 000
1411559
21 000
1411557
20 000
1411556
19 500
1411553
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.