Karmstolar i rokokostil

259195

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, vitlaserad björk, stoppad sits, klädda armlän samt rygg, dekor av blommor och rocailler, svängda ben, sitthöjd ca 47 cm

Obetydligt slitage

Rum 9

Karmstolar i rokokostil

Budhistorik (15 bud)
1394501
3 200
1394495
1394492
2 800
1394484
2 600
1394324
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.