Uno Wallman oljemålning

259194

WALLMAN, Uno (född 1913): Gatumotiv från Honfleur, signerad och daterad Uno Vallman 1973, olja på duk, 51x61 cm

Duk lös ur ram

Konst, Måleri

Rum 5

Uno Wallman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1394558
3 600
1394555
3 400
1393610
3 200
1392400
1388966
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.