Metallplakett Mikael Schilkin

259189

SCHILKIN, Mikael (1900-1962): Metallplakett föreställande lodjur med ungar, signerad och daterad i plåten M. Schilkin -57, bredd 36 cm

Konst, Skulptur

Monter 3

Metallplakett Mikael Schilkin

Budhistorik (11 bud)
1394049
900
1394408
850
1394049
1394406
750
1394049
650

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.