Soffbord med världskarta på kopparskiva

259188

SOFFBORD, 1970-tal, skiva i kopparimitation, med dekor av jordglober, benställning i bonat trä på hjul, höjd ca 50, 135x85 cm

Slitage, märken, fläckar

Rum 7

Budhistorik (1 bud)

1390057
2014-08-12 10:13:53

2014-08-17 kl 19:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.