Soffbord Hauge med glasskiva

259187

SOFFBORD, 1960/70-tal, tillverkat av Hauge, Norge, med lös rökfärgad glasskiva, underrede i jakarandafanér, höjd ca 47, 140x80 cm

Slitage, smärre glasskada

Rum 17

Soffbord Hauge med glasskiva

Budhistorik (4 bud)

1394220
450
1393884
1390581
1388816

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.