Flakong Tiffany

259186

FLAKONG, Louis Comfort Tiffany, 1900-talets början, glas, iriserande dekor, signerad LC Tiffany Favrile, höjd 11 cm

Glas, Konstglas

Monter 3

Flakong Tiffany

Budhistorik (2 bud)

1389312
1388955

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.