Soffa chesterfieldmodell i skinn

259183

SOFFA, 1900-tal, chokladbrun skinnklädsel, chesterfieldmodell, längd cm,

Slitage

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

1394276
1392865
1388873
1388871

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.