Vette

259181

VETTE, 1900-tal, bemålad, längd 38 cm

Smärre slitage

Allmoge, Diverse

Monter 3

Vette

Budhistorik (12 bud)
1394213
900
1394214
850
1394213
1394206
750
1394206
650

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.