Vitrinskåp Louis XVI-stil

259180

VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XVI-stil, mahogny, bronserade mässingsbeslag, bakomliggande glashyllor, bemålade fält med figur och naturscener, höjd 163, 70x37 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i Utlämningen

Rum 5

Vitrinskåp Louis XVI-stil

Budhistorik (29 bud)
1394253
5 800
1394271
5 800
1394253
5 600
1394270
5 400
1394253
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.