Stolar gustaviansk stil

259178

STOLAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, gråbemålade, träskuren dekor av bl a fleuroner, rygg med dekor av lyra, monogramsignerade, sitthöjd ca 45 cm

Patinerade, klädsel med fläckar

Rum 12

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (32 bud)
1394765
3 200
1394763
1394762
2 800
1394761
2 600
1394760
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.